Rauanyrkki saa mennä omaan vessaansa persetä kaivelemaan eikä tulla höpötystensä kanssa tänne yleiselle! Voi sua täys-pöljää!
RATANAULA
5
1436
Vastaukset
- *RAUTANYRKKI*
Et varmaankaan tarkoittanut allekirjoittanutta filosofia, sillä haluat kommunikoida jonkun RAUANYRKIN kanssa. Sen verran haluan vastata yleisellä tasolla, että kuinka persetä kaivetaan? Mutta epäilemättä toisaalta vastaukseni oli absurdi, sillä en vastannut, vaan otin esille kysymyksen.
- teinipervo
no huhhuh! sä et varmaa itekkää ees tiiä mitä noi kaikki sanat tarkotti! sil tuli vaa hei kirjotusvirhe! kaikilla niitä joskus tulee, MYÖS SULLA! sä oot RASITTAVA!
- teinipervo
sä itekki kirjotit "miten PERSETÄ kaivetaan" YHELLÄ TEELLÄ! et ÄLÄ ALA VINETTÄÄ TOLLASIST PIKKUASIOISTA! oot raivostuttava..
- aivan
teinipervo kirjoitti:
sä itekki kirjotit "miten PERSETÄ kaivetaan" YHELLÄ TEELLÄ! et ÄLÄ ALA VINETTÄÄ TOLLASIST PIKKUASIOISTA! oot raivostuttava..
vinettää=???
pata kattilaa soimaa... - Separila
aivan kirjoitti:
vinettää=???
pata kattilaa soimaa...heh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso234974Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1614134Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani133456Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai673096- 892859
Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1522667Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist282473- 372473
- 201685
"Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko
"Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For1211660