ettei tuu öljyt mäelle
viimasuojat esiin
pyöräilyhousutpäässä
6656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tämä viimasuojapelle saanut neljä sanaa paperille, se on noin sairaalle ihmiselle aikamoinen saavutus.
Toiset valmistajat ovat vaan fiksumpia kuin toiset ja osaavat edes jotenkin huomioida pohjolan olosuhteet, vaikka sitten viimasuojalla. Olen työskennellyt autoalalla vuodesta -79 saakka, eri merkkien parissa ja nykyisin en ole enään minkään merkkiorganisaation palveluksessa, alalla kyllä. Viime talvena kiertelin eri merkkien korjaamoilla ja eipä taida pullisteluun olla aihetta millään merkillä, jos ei öljyt lennä pellolle, niin sitten välijäähdyttimen kondenssivedet on koneessa. Eli MASKI TUKKOON VAAN. Muuten lämmön määräkin ja lämpenemisnopeuskin on ihan toista kuin avoimella keulalla.
tämä pyräilyhoususankari.
Kävin Jerusalemissa Öljymäellä eikä sielläkään ollut öljyä mäessä. Ota ne pyöräilyhousut päästäsi, että näet jotain. Heh heh, on varmaan niitä kaput miehiä. Oisko lobotomia mennyt kunnolla pieleen ?
vittuuntunut kaikkeen ja olet kateellinen paska.
"pyöräilyhousutpäässä" niinsanottu selvä tapaus päissäänkin. No hätäpäissään veti housut päähän joihin oli hetkeä ennen kuirantanut. Hän on tuoksujen mestari, haisee pilaantuneelle paskalle.