olen siis 15v jätkä ja kysyisin mikä on helpoin tapa tehdä vaikutus tyttöihin ?
TYTÖT!! KYSYMYS TEILLE
rock15
6555
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olemalla oma itsensä ;)
Ja mä ainakin tykkäisin jos poika tulis rohkeesti sanomaan jos on ihastnu. Siis tulis vaikka ihan vaan juttelemaan ja pyytäis vaikka jonnekki syömään tai vaikka käveylle yms.
Mut kaikki me tytöt aatellaan niin erilailla. Joku tykkää jostain asioista ja toinen toisista.
Kai se sopiva vaan tulee joskus vastaan..
HYMYILE!! Ja tule reippaasti juttelemaan, älä esitä mitään, siitä saa vain epäaidon fiiliksen.
Juttele kaikkee mukavaa, koita saada tyttö nauramaan, hymyile paljon, kehu tyttöä. Ja nii kosketuskammoset pojat ei vetoo (ainakaan muhun), siis esim. kävelet pojan ohi nii se hyppää 5 metriä taaksepäin. :D En nyt tarkota mitää et kourase tisseistä ja purista perseestä, vaan et esim. istut vieressä ihan luontevasti eikä siinä oo mitää kymmenen metrin hajurakoo. Tollanen vaa kertoo kuinka kokematon oot tytöistä. Mun kaveripoika nimittäin on tällanen.. -.-
, oot ystävälline, kukat ei ainakaa muhun tehoo muutakun kesällä :D, pussaat, meet juttelee, saat sen nauraa, jos tyttö on pervo ja tykkää hiplailusta yms. niin kehu/läiskäse sitä perseelle... ja kaikkee tämmöstä :) ite olisin ihan hulluna!!! eli siis kaikki mistä se tykkää. kysyt rohkeesti siltä et mistä tykkää ja koitat miellyttää sit. ne arvostaa kaikkee mitä niille tehään (ellei oo jotain toi tyhmää) tai sanotaan :)
Huomioit tytön etkä mahtaile tytön edessä! Mun mielestä ei oo mitään ällöttävämpää kuin se että jätkä alkaa pelleilee, tappelee, juoksentelee ympäriinsä tekee jotai tosi tyhmää muka siistii!!!
Jos ei ennestään tunne sitä tyttöä ja haluu saada siihen kontaktin niin pienet katseet ja hymyt on aluks hyvä :D sit kun on joku sopiva tilanne niin mennä jutteleen ihan rohkeesti vaan. Jos ei sellasta hyvää tilannetta oo niin voihan pyytää vaikka facebookissa kaveriks ym ja alkaa siellä jutteleen xP Ja sit kun on tutustuttu niin voi kertoa ihastuksesta. Mun mielestä toi olis ihan hyvä lähestymistapa. Tai siis ite ainakin vähän hämmennyn jos joku tulis suoraan sanoon päin naamaa että olen ihastunu suhun :D
Huomaavaisuus ja kehut on kivoja, ja tosiaan että koitat saada tytön nauramaan.