Jännittää

ylihuomenna toiset treffit. :)
8188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

onneksi olkoon.. joku sentään on päässyt nettipalstalta tosi toimiin!

Äänestä
  • tää on lupaava tapaus. :)

    Äänestä

mitäs sitä tänne kertomaan.
Niin mullakin :)

Äänestä
  • toivottavasti satutaan samaan paikkaan. ;)

    Äänestä

totuus... Uusi naisystävä?

Äänestä
  • menen miehen kanssa treffeille.

    Äänestä

  • glumps- kirjoitti:

    menen miehen kanssa treffeille.

    No hyvä, et sit ole hän :P
    Onnea treffeille!

    Äänestä

mutta ei ylihuomenna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


glumps- kirjoitti:

ylihuomenna toiset treffit. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu