Hei!
Nyt olisi haussa Jackrusselinterrierin pentu. Jos sinulla on siis pentu vailla kotia, vastaathan ihmeessä tähän viestiin! Pentu olisi varsin pitkään toivottu uusi asukas, jolla olisi mahdollisuus päästä hyvään ja rakastavaan kotiin :) Jos sinulla on siis tulevia pentuja tiedossa tms., niin ilmoittele tänne ja jutellaan tarkemmin :)
Muutenkin kaipaisin vinkkejä, mistä voisin pennun löytää (olen siis siis ensi kertaa koiraa hankkimassa).. Tosin muuten olen koirulien kanssa paljon ollut tekemisissä.
Vastauksia odottelen...!
Haussa Jackrusselinterrieri
Pentua etsivä
3
504
Vastaukset
- tee jotain itse
hommaksesi etsiä rotujärjestön sivut ja sieltä kasvattajat
- Räpsyt
Hei,
Joko olet löytänyt Jack Russellin pennun. Minulla 2 narttupentua myytävänä. Luovutusikäiset, el.lääkärin tarkastamat iloiset tytöt. Lisätietoja puhelimitse 040 543 1992. - vp
Moi!
Meiltä löytyy kaksi narttupentua, ruskea-valkoinen ja tricolor. Ruskea-valkoinen on ainakin sileäkarvainen. Paperilliset terveistä vanhemmista. Luovutus tammikuun ekalla viikolla. Lisätiedot 050-4483387.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1226079- 292140
- 1771972
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101153Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.701151- 731007
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241007Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24922Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42907Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12775