Vituttaa, kun työ yksi pelle tuhonnut tämän palstan, mutta älkäämme välittäkö tuosta kannabiksen vastustajasta. Sinua vain vituttaa, kun et siedä totuutta, että kannabis on vähähaittaisin päihde.
Palsta pilalla
pimatsu_
4216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tuota paskaansa suoltaa. vastustamisen voi ymmärtää mutta pelkkää perseilyä ei.
vastustaminen voi ymmärtää JOS ihminen ei tiedä parempaa (ku tää systeemi on mustamaalannu budii) mut sit ei mitää vitu saarnausta ja sen pitää myös olla avoinna et budii voi olla hyvä (niinku se on) ire mon
koska se on porttihuume ja rasvaliukoisena varastoituu aivoihin. En halua olla alta aivoiltani kukkakaali. Tervetuloa meill IHRY:n toimintaan!! Kirjoitan kohta itselleni tähän viestiin jotain:
kannabis ei ole mikään vähä haittainen päihde toiseksi te vitun pajatso palaa penskat ootte pilannu tän palstan jankuttamalla tosta blossita, täällä pitäs puhua oikeista huumeista ja työntää toi ganja vaikka omaan lokeroonsa