Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mitä uutta keksisi?

Haluaisin nyt jouluksi keksiä poikaystävälleni jonkun yllärin siis seksiin liittyvän, mutta en keksi mitään kun ollaan jo kokeiltu melkein kaikkea. Onko ideoita?
3297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Asuja, ehkä. Tai sit "onkos täällä kilttejä lapsia, ei vaan tuhmia...."

Äänestä

Onko nuo tms erillaisuudet mitään?
Jos ei tuttuja niin maili / mese: [email protected]

Äänestä

Nettikauppojen valikoimaa ihmettelemään...
Asuja, sidontaa ja vaikka strap-on...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa,123 kirjoitti:

Haluaisin nyt jouluksi keksiä poikaystävälleni jonkun yllärin siis seksiin liittyvän, mutta en keksi mitään kun ollaan jo kokeiltu melkein kaikkea. Onko ideoita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu