Mitkä olisi hyvät kaiuttimet telkkariin? Ehdotuksia vain tulemaan .
Telkkariin kaijarit?
5
640
Vastaukset
- tietsikkakajarit
käy.
Itselläni on Creative GigaWorks T40:t, sopivat
Samsungin telkkarin tyyliin ja ääneenkin olen tyytyväinen.
http://hintaseuranta.fi/tuote.aspx/66738
Sillä varauksella että jos sinfoniakonsertteja/oopperoita katselet/kuuntelet
niin tarvitset hiukka järeämpää kamaa. - ...
genelec.
- tietsikkakajarit
Genelecit tietty ehdottoman hyvät, mutta kun tuota
kukkaroakin pitää käytännön syistä ajatella...
Elämä on täynnä kompromisseja.
- ,.,.,.
Creative Gigaworksit ovat tosiaan hyvä vaihtoehto
Audio Pron Addon One on hyvä vaihtoehto
Noihin (Audio Pro) saa liitettyä minkä tahansa aktiibisubbarinkin, jos tuntuu ettei kajareiden potku riitä.
Riippuu toki minkälainen olohuone on kyseessä?
Jos ison omakotitalon, niin silloin suosittelen järeämpää settiä.
Käypä kuuntelemassa Logitechin Z-5500 pakettia, jos jossain pääsee kokeilemaan, on aika härski setti. :) Käyppä www.euromarkkinointi.fi sivulla,sieltä löytyy.
Ittelläni on Reality sat 31 Sarja Rumble R10 Subwoofwerilla maustettuna !!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/942290- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171640"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu111882Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.301818Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654