mul menee hermo! mul on jätkä mut en oo varma sen tunteist vaik se sanooki et mä oon ainoo jota se rakastaa. sit se roikkuu (kiusaa)muit muijii iha mun silmien edes... mitä teen?
jätkät?! arrrggh!!
rakastunut
4406
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No ehkä sun pitäisi jutella asiasta sun jätkäsi kanssa, eikä täällä Internetissä... Ei täällä kukaan voi sun tilannetta helpottaa.
siis mä oon yrittäny mut se vaa sanoo et kai sil saa olla muijiiki kaverina. kyl sil saaki, ei siin mitää mut ku se roikkuu niis... välil must tuntuu et mä oon näkymätön koska se on ku mua ei ois. ku ollaa kahestaa ni se on iha erilaine... sillo se näyttää et se rakastaa??? mua... mut heti ku tulee muit muijii ni mä oon sille ku ilmaa. HÄLYTTÄVÄÄ??
Juuh, mulla on käyny samalla lailla... enkä tajuu vieläkään sitä, vaikka en enää oo yhes kyseisen ihmisen kaa...onnea teille....toivottavasti jätkäs lopettaa ajoissa...!
...mut jos se ei koht rupee lopettaa ni mä sanon sille soita jos on asiaa mut älä odota et mä vastaan. eli sama ku bye bye. mul alkaa pinna kiristyy.. =I