Hirmu uutinen

Moijintiellä jäi jänis auton alle viime yönä. Varokee kun ajatta Moijintietä sillä siellä on jäniksiä.
1516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miten jussin kävi? Kuoliko laakista vai pitikö tunkilla lopettaa? Aina kannattaa olla kirves mukana autossa tuonkaltaisten tilanteiden takia. Mistä sitä tietää mitä milloinkin auton alle jää ja pitää lopettaa.
Otithan jäniksen mukaan ja teit siitä paistin, nam.
Vai jäikö herkku ketuille?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Osallinen kirjoitti:

Moijintiellä jäi jänis auton alle viime yönä. Varokee kun ajatta Moijintietä sillä siellä on jäniksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu