mussa on huomannut jotain outoa tämän kuluvan puolentoista vuoden aikana. ?
Oon meinaan ollut pikkusen sekaisin,mutta uudet tuttavuudethan vaan luulee, että mä olen aina tallainen :))
Oon meinaan ollut pikkusen sekaisin,mutta uudet tuttavuudethan vaan luulee, että mä olen aina tallainen :))
Vastaukset 8
Vanhimmat
hienoa, että sulla on uusia tuttavuuksia, ettet vaan makaa siellä sohvalla..musta ei ollut, kuin harmia, joten nauti nyt täysin siemauksin onnestasi.
tulkintoja, täysin vääriä !!!!
Oikase ja sassiin, tässäkii menee aikaa..luulis nyt olevan tekemistä, kun kerran noin onneton olet..
pitäs oikasta,mähän oikasin jo ? :)
miinustakaa rauhassa..
kun käytit niin paljon lääkkeitä,ettet varmaan ole omaitsesi,se varmaan syy siihen että joka miehelle tippui housut jalasta.
lääkkeitä koskaan käyttänyt ja mun seksikertoihin ja niiden laskemiseen riittää yhdenkäden sormet ja siinäkin on puolet liikaa, että ei ole tosiaan joka miehelle housut tippuneet :)
mitähän lääkkeitä?