Hande persujen ehdokkaaksi

savoon. Läpimeno taattu.Jos joku kysyy rik.rekkaria, niin äitee voi todistaa, ettei täämmöttiä tuomioita voi kellään olla.
5269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kansasta on rikollisia 1 % ja kaikki äänestysikäisiä, eli 53000 ääntä varma. Näin sitä pitää, tästäkö ura aukee, persehän on jo auennut.

Äänestä
  • kaikki luoviminenkin on rikollista, ns. tapa rikollisia on kansasta hyvin vähän promilleja ja hekin pelaavat omiin pusseihin saroillaan eivät hyväksy kaikkia tonteilleen, jotta eipä taitaisi montakaan ääntä saada vaikka muutama fani kuinka hurraisi ja huojuisi kädet ojossa.

    Äänestä

  • meinaatkos että kirjoitti:

    kaikki luoviminenkin on rikollista, ns. tapa rikollisia on kansasta hyvin vähän promilleja ja hekin pelaavat omiin pusseihin saroillaan eivät hyväksy kaikkia tonteilleen, jotta eipä taitaisi montakaan ääntä saada vaikka muutama fani kuinka hurraisi ja huojuisi kädet ojossa.

    virtuaaliolentona ehtisi vielä Persujen ehdokkaaksi. Olisi joku sitten kannattamassa Juntusen viran omais rikollis-kampanjaa.Nyt tuntuu suosio olevan vähän laskusuunnassa.

    Äänestä

  • Seminaareja vaan kirjoitti:

    virtuaaliolentona ehtisi vielä Persujen ehdokkaaksi. Olisi joku sitten kannattamassa Juntusen viran omais rikollis-kampanjaa.Nyt tuntuu suosio olevan vähän laskusuunnassa.

    jottei oolle jo, sinne hamsrataan kaikki silmäätekevät, on homma paisumassa yli äyräitten ja seuraavassa hallituksessa ovat pää vastuulisia, jotta Suomi poika tekee siinä täyden kiepin.

    Äänestä

  • "Kansasta on rikollisia 1 % ja kaikki äänestysikäisiä, eli 53000 ääntä "

    Niin kyllä, mutta kun rikollisiakin on moneen lähtöön. Kaikki eivät kuseta naapureita ja kavereita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pro Hande-liike kirjoitti:

savoon. Läpimeno taattu.Jos joku kysyy rik.rekkaria, niin äitee voi todistaa, ettei täämmöttiä tuomioita voi kellään olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu