varma tunteistasi ja pidät mua ikäänkuin varalla, vai mistä on kyse ????
Etkö sä ole
Olen ihan ihmeissäni
121244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kuka kysyy ja keneltä?
Vain varalla.
Pidätkö minua varalla????
Minulla ei ole kukaan varalla tai muutakaan...
olen tunteistani,ei ole mitään varalla olijaa. On vain yksi ja se on hän.
HÄN sitten on ?
Tunteistani olen varma.
Oletko sinä?
Vaikka se vähältä tuntuukin niin olen yrittänyt todella saada huomiosi. Ansaitsisit enemmän ja olen siitä pahoillani.
On kuin olisi valtavan suuri linnan ovi, johon täytyisi koputtaa. Ulkona on kylmä ja haluaisi niin sisälle lämpimään. Mutta ovi on suuri, paksu ja vaatisi valtavasti voimaa että siihen saisi kuuluvasti koputettua.
Voimaa, jota ei tällaisella pienellä ihmisellä ole.
Nyt kun kuulisi vain linnan neito nämä hennosti kuuluvat koputukset..
Mies oven takan tekisi varmasti kaikkensa että saisi molempien olon linnassa mukavaksi - saisihan hän silloin jäädä linnaan ja olisi hyvä mieli siitäkin, kun on saanut toiselle aikaan hyvää.
Kauniisti kirjoitettu jollekkin jonnekkin. Miten olisi vienosti piippaava teksiviesti tai vaikka postikortti . Itse olisin onnellinen edes jostain yhteydenotosta vaikka kuinka pienestä tahansa vaikka kortista jossa lukee pelkästään moi. Silloin tietäisin etten hänestä turhaan haaveile.
..että minä ottaisin yhteyttä jos tietäisin yhteydenottoni varmasti olevan haluttu.
kirjoitettu, mutta ei taida olla minulle, koska minusta hänen pitäisi olla varma siitä, että minuun tohtii olla yhteydessä.
Minä kyllä olen ihan täysin varma tunteistani, varmempi en nää voisi ollakaan..
Kaunista tekstiä mies oven takaa kirjoitti. Herkistyin - ja toivon, että se olisi
naiselle, joka on löytänyt elämänsä valon - ja ihmettelee, miten voisi
jatkaa eteenpäin. Ehkä on rohkaistuttava koputtamaan ovelle.
Kiitos -rakastettavaa - elämä on ihmeellinen.
Tottakai yhteydenottosi on haluttu, siis jos ja jos tämä olisi mulle.
Mut vastaanpa silti.. Kyllä minä ainakin olen ihan varma tunteistani sinua/häntä kohtaan. Ei ole ketään muuta edes mielessä. Ja ajatukset menee sellaiselle J**alle (4-kirj. miehelle) Mi**alta.
Ps. Viestitellään..