Driftaamaan

Jee lumi tuli vhdoin,nyt eikun kaikki pyörittelemään kylkimyyryssä kaupungille :D
4327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pääsee nyt alitehoisten autojenkin kuskit kuvittelemaan, että alla on tehokkaampikin auto. Kun vanhan kotteron saa sivuluisuun ja renkaan pyörmimään tyhjää...
Varo ettei pyöränripustukset , "voiman"siirto hajoa, kun kaasuttelet.

Äänestä
  • Voi pojjaat kun työ ette ees tiijjä mitä se driftaaminen on!
    Lapsellista sanoa sellasta amisten pelleilyä driftaamiseks.
    Huvinsa kullakin...

    Äänestä

Ja sitten pian sen jälkeen pääsee vakuutusyhtiöön itkemään kun benarin kylki on sisässä, hyvällä onnella ei tarvitse enää asioida missään, kun kuopassa olet kasvamassa horsmaa, JEE! Hienoo!

Äänestä

Nissan Sunnyllä jos siinä on käsijarru kunnossa. Kyllä vittu menee nimittäin käsärillä kylkimyyryä vaikka ojanpohjia pitkin. Pakoputkikin hajos juuri sopivasti nii tuntu tulevan voimaa lissää ihan ku turpossa. Otan vielä misukoita mukaan nii tietävät miten kova skundi mä oonkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMW325i kirjoitti:

Jee lumi tuli vhdoin,nyt eikun kaikki pyörittelemään kylkimyyryssä kaupungille :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu