pienet maalaustyöt edullisesti

Pienet maalaustyöt edullisesti meiltä http://monitoimimies.webs.com
5642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kiitos vain teen itse tulee paljon halvemmaksi

Äänestä

kovasti toimittaa ja suhertaa, vaan ei mitään oikeesti osaa...

Äänestä

mikähän on yrityksen nimi? Y-tunnus ? Ollaanko rekistereissä? Noilla hinnoilla ei ainakaan kukaan rehellinen yrittäjä elä!!!

Äänestä

Sen vaan sanon ettei missään nimessä kannata palkata Pohjolan maalarit Ky:tä!! Pari paikkaa tiedän, missä ovat olleet hommissa ja jälki on sinnepäin. Minkäänlaista suojausta eivät tee ollenkaan, vaikka hiovat esim. betoni lattiaa!! Voitte vaan kuvitella sitä pölyn määrään....

Äänestä

Itse teen toiminimellä myös maalaus hommia niin ei mitään toivoa jollain 25/€ hinnalla tehdä rehellisesti töitä. Tai jos itse hoitaa kaiken kirjanpidon sun muut hommat niin jäähän siitä ehkä joku 12€ käteen ja siitä verot pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


monitoimimies_______ kirjoitti:

Pienet maalaustyöt edullisesti meiltä http://monitoimimies.webs.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu