Uudet kaiuttimet....

Hei...
Laitoin uudet kaiuttimet koneeseen ja nyt ääni jotenkin kaikuu.
Eli mikähän tässä mättää?
Voisko joku neuvoa mitä pitää tehdä että ääni kuulostaa "normaalilta"?
Kaiuttimet on:LOGITECH S220 SPEAKER SYSTEM
Tietokone on:ACER
Käyttis on: VISTA
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

audionhallintaa, jos se koneelta löytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juliana-alina kirjoitti:

Hei...
Laitoin uudet kaiuttimet koneeseen ja nyt ääni jotenkin kaikuu.
Eli mikähän tässä mättää?
Voisko joku neuvoa mitä pitää tehdä että ääni kuulostaa "normaalilta"?
Kaiuttimet on:LOGITECH S220 SPEAKER SYSTEM
Tietokone on:ACER
Käyttis on: VISTA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu