Joo, moni menee retkuun kun mainostoimistot vedättää! Jenni Vartiaisella monta, monta upeaa biisiä ja soi radiossa paljon. Mutta, mutta, katselin youtubesta yhtä pätkää keikaltaan ja siinä näkee että on aika pienet tissit naisella, siis silleen kun vertaa moniin muihin huipppulaulajiin.
Enpä ainakaan hänen levyjään osta. Kiitti vaan !
Enpä ainakaan hänen levyjään osta. Kiitti vaan !
Vastaukset 14
Vanhimmat
on se tosi pitkä kuitenkin
Jenni on ? Laulajana ainakin hyvä.
Ehkä se tajuaa suurennuttaa etumustaan. Naisella pitää olla rintavarustusta!
Kun kuulen muijaa vaikka radiosta, en ensiksi ajattele tytön TISSEJÄ!!! Se musa on ok ja pääasia. Pitäskö radiossa ENSIN kertoa lailajan TISSIEN KOKO ja sitten vasta soimaan? Perkule, et me mieht ollaan tyhmii ja toisen todella tyhmii. Toivottavasti Jenni on fiksu EIKÄ PILAA KEHOAAN jollakin keino tisseillä, kuten mon turhamainen akka on tehnyt. Kannattaa muuten kattoo siihem PEILIIN ja miettii onko itse 100% ok jannu!
Kyllähän rintojenkin koolla on väliä ja koolla muutenkin. Ainakin Kaija Koolla.
Jenskun rinnat on hädintuskin A kupit. Mut se kompensoi taitavasti pikkutissejään puhumalla tuhmia ja esiintymällä kyykyssä jalat harallaan. Menkää joskus lavan eteen, jos sattuis, että Jenni esittelis teillekin... Kyllä Jenni tietää, miten pojat saa kuumiksi, vaikka tissit puuttuukin.
oikein toimittu!!!
lisäksi pienet terhakat on hyvät
mun lempi beibe!!! Niin kaunis, kuin Lumikki...
Minäkään en osta pikkumunasten pornoa niinku se vannapiianssi.
onpa pienet rinnat Jennillä ja muutenkin ihan yliarvostettu artisti taitoihinsa nähden.
a-luokan kropassa kuin b-kuppi b-luokan kropassa!
PARAS!
kaunis nainen!
No olipa taas provo. Tissien takiahan sitä musiikkia kuunnellaankin, ei suinkaan vaikka musiikin itsensä takia. Minäkään en kuuntele miesartisteja, joilla on liian pieni muna, sillä se häiritsee keskittymistäni, enkä millään kykene nauttimaan musiikista enää sen jälkeen.
Suosittelen kuuntelemaan Johanna Tukiaisen ja Salarakkaat-duon biisejä, niissä ainakin tissiä riittä. Ja entäs sitten tämä neitonen: http://www.youtube.com/watch?v=TBbaDU_MZdQ