kuinka saan logitech dual action ohjainen toimimaan world att war pelissä. Kone tunnistaa ohjaimen ja on ladattu ohjaineen tarkoitettu ohjelma versio ei vaan pelitä. Pelaan enimmäkseen multiplayerissä onko joku paikka mistä pitää klikata että ohjain toimii olen etsinyt mutta tuloksetta
auttakaa minua call of duty
pelittääkö
1
486
Vastaukset
- someone360
Eivät ole tehneet pc:lle ohjaintukea, koska kuka ihme pelaa call of dutyä ohjaimella, jos vaihtoehtona on sata kertaa parempi hiiri ja näppis?
Jos nyt ihan pakko on saada se ohjain toimimaan niin kokeile Xpadderiä. Vaati vähän väsäilyä ja säätämistä, mutta enpä muuta nyt tähän keksiny.
http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=45445&t=4&i=1
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774642- 1801947
- 1241630
- 1321186
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161121- 351056
- 78953
- 52916
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848