Eläimellistä parittelua

Ex-rva37

Olen 37-vuotias eronnut nainen, kahden kouluikäisen lapsen äiti. Olen aika tavalla seksiriippuvainen ja tarvitsisin munaa useita kertoja viikossa. Vakipanoja on ollut muutamia ja satunnaisia yhden illan juttuja enemmän. Tosin pidän tietenkin huolta siitä, että tyydytän seksuaaliset tarpeeni silloin, kun lapset ovat isällään tai isovanhemmilla. Avioliittoni aikana minulla oli seksisuhde itseäni 12 vuotta nuorempaan mieheen. Viettelin tämän nuorukaisen työpaikallani, hän oli alaiseni. Sitten minun oli pakko lopettaa tuo suhde, koska kaveri alkoi vaatia kaikkea muuta...sitoutumista ja tunteita yms. Minä halusin vain seksiä. Elin aika ahdistavaa kaksoiselämää ja päätinkin sitten erota kokonaan myös miehestäni.

Mutta asiaan. Nykyisin voin paljon paremmin, kun seksiä saa useammin ja kiihottaa vieraat miehet. Tuon avioliittoni aikaisen nuoremman miehen kanssa olleen vakipanosuhteen aikana minua alkoi jostain syystä kiihottaa kamalasti seksi ilman mitään ehkäisyä. Tämä nuorempi mies suhtautui ehkäisyyn nihkeästi lestadiolaisen taustansa vuoksi. Se juuri teki suhteestamme niin kiihottavan. Useimmiten naimme paljaalla, mutta pillereitä käytin aluksi. Kerran tämän rakastajani kanssa puhuttiin asiasta niin hän sanoi haluavansa minut "kokonaisena" ja "luonnollisena", ilman suojautumista.

Tuo kiihotti minua niin kovasti, että aika montakin kertaa ajattelin, että "ihanaa, naidaan ja paritellaan kuin kiimaiset eläimet aah!" Ja oli kertoja, jolloin naimme niin spontaanisti, että ei siinä juuri ehkäísyä tullut ajatelleeksi. Vasta myöhemmin olen tajunnut, kuinka vaarallista elämää se oli, mutta ah niin kiihottavaa! Taudeista ei ollut pelkoa, mutta sitten taas....En tosiaan tiedä, mitä olisin tehnyt, jos olisin tullut raskaaksi. En missään nimessä halua enää lapsia. Kaksi riittää vallan mainiosti. Mutta ajatus siitä riskistä ja vaaralle itsensä altistamisesta kiihottaa edelleen....On niin mahtava tunne, kun kuuma spermalasti tulee sisääni ja täyttää minut. Ja muutenkin kaikki eläimellinen seksi on niin ihanaa....luonnossa varsinkin!

Kellään muulla ollut samanlaisia tuntemuksia?

1

2312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Yx tarhanhoitajista

      nainen ei tule raskaaksi eläimestä, mutta parittelet silti eläimellisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      246
      9289
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      134
      7625
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      149
      5211
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      149
      4897
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      50
      4613
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      98
      4312
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      125
      4143
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      165
      1896
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1679
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      277
      1532
    Aihe