Puhelin soi

koko ajan... mutta eihän sua ollut sterilisoitu? Niin käsitin?
4108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näkeeköhän sen miehestä jos on operoitu:) Tuleeko miehestä ihan kesy tapaus?:)

Äänestä

Vittu sä oot sekaisin

Äänestä
  • Minä pyysin silloin 12 v aikaa että olisivat sterilisoineet mutta eivät suostuneet kun olin niin nuori ja vaikka oli jo kolme lasta......:O

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    Minä pyysin silloin 12 v aikaa että olisivat sterilisoineet mutta eivät suostuneet kun olin niin nuori ja vaikka oli jo kolme lasta......:O

    S.... , Kertoisitko miten toimiin tämän palstan Sheriffi? Onko sinulla miespuolisena siitä tietoo?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

koko ajan... mutta eihän sua ollut sterilisoitu? Niin käsitin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu