Kuka kerää

kuka kerää pulloja jos keräät voitte antaa vinkkejä mieluiten espoo/tapiola alueelta
5289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kerään vanhoja olut pulloja suomalaisten oluttehtaitten olutetiketeillä varustettuna.Otattehan yhteyttä`?
E-mail;[email protected]

Äänestä
  • Puuttuuko sulta Duff oluen etiketti(sama mitä homer juo) mulla ois 1 semmonen ja semmonen loota mis niitä myytiin?
    kiinostaisiko

    Äänestä

  • VAstaukset kirjoitti:

    Puuttuuko sulta Duff oluen etiketti(sama mitä homer juo) mulla ois 1 semmonen ja semmonen loota mis niitä myytiin?
    kiinostaisiko

    SIis simpsoneissa

    Äänestä

  • Vakka-suomen panimon yritysetikeillä varustettuja täysiä pulloja 16 kpl, sisältö niissä vanhentunut.. kiinnostaako? 050 424 0664 Haku Sipoo-Helsinki

    Äänestä

  • Keräolen myös pelkästään irtonaisia olutetikettejä ym vanhaa oluttehtaitten tavaraa.e-mail;[email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pulloja kirjoitti:

kuka kerää pulloja jos keräät voitte antaa vinkkejä mieluiten espoo/tapiola alueelta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu