ex-missi tappoi

Joskus 90-luvulla oli joko Hymyssä,Alibissa tai Nykypostissa juttua ex-missistä joka tappoi lapsensa. Mistä ton jutun vois etsiä kun kuulin siitä sattumalta. Nainen oli ollut 1.perintöprinsessa kisassa jonka voittajaa en nyt muista joskus 80-puolivälissä tai lopussa.
56195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuula Polvi voitti ne kisat.

Äänestä

jännä juttu jos Kissan Tappa Saa 10 vuotta vankeutta mutta jos ihmisen tappaa saa vaan 6/7 vuotta

Äänestä
  • Kissan taposta saa sakkoja ja/tai ehdollista, (ihmisen tapon minimituomio on 8 vuotta)

    Äänestä

Miksi haluat tietää, mitä väliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lapsensa kirjoitti:

Joskus 90-luvulla oli joko Hymyssä,Alibissa tai Nykypostissa juttua ex-missistä joka tappoi lapsensa. Mistä ton jutun vois etsiä kun kuulin siitä sattumalta. Nainen oli ollut 1.perintöprinsessa kisassa jonka voittajaa en nyt muista joskus 80-puolivälissä tai lopussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu