Pizzerian oiltosta epäillään Aram Bibariks Meni-nimistä henkilöä, kertoo veljen veli Muhammed Muhennos.
Kansalaisuutta ei ilmoiteta, koska se on sallittu vain suomalaisten rikosten yhteydessä, kertoo serkku Ali Vakuutuxestako Hillox.
Kansalaisuutta ei ilmoiteta, koska se on sallittu vain suomalaisten rikosten yhteydessä, kertoo serkku Ali Vakuutuxestako Hillox.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jossa tekijäkandidaatit piti palaveriaan. Tutkinta edityi kummasti.
Pitseria-omistajien kaupparekkaritietoihin muuten ei voi luottaa, koska starttirahaperiodin jälkeen omistajaksi tulee serkku ja kun hänen starttiraha-aikansa päättyy, niin "yrittäjäksi" tulee serkunserkku jne. Ja pöllöt suomalaiset veronmaksajat maksaa. Nyttemin suurimma paikkakunnilla ei enää pitserioille myönnetä starttirahaa, koska sen tarkoituksena on, että paikkakunnalle syntyisi itseään kannattavaa liiketoimintaa.
Kysyy varmaan Kim Il Jun mielessään?
Homma vaan meni persiilleen, ei pirkanmaalla kannata murhapoltot eikä pyramidit.
nimen vetkutus, soi vissin sun pääsä