PASKA pankki.
NORDEA on
Kulje ohi!
7413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Gagantti ?
Pitää olla jotakin vakuuksia kans lyödä pöytään.
Tämä, joka loukkaa kodinkone liikettä ja nyt myös pankkia, ei tiedä miten kalliiksi tämä julkinen firman loukkaaminen tulee loppujen lopuksi maksamaan. Pyydänkin kyseisiä firmoja tekemään heti rikosilmoitukset, jotta tämä kirjoittaja saadaan kiinni. Tämä kirjoittaja on loukannut yrityksiä jo pidemmän aikaa, joten ihan tonneilla tästä ei selviä, jos yritykset tekevät haasteen oikeuteen.
Yksi kaveri ei pitänyt pomostaan ja teki loukkaavia julkaisuja printaten ja jättäen ne luettavaksi noin kuudelle sadalle työntekijälle. Oikeudenkäynti kuluineen tyyppi pulitti yli 20 tuhatta euroa kunnian loukkauksesta.
tyyppihän on ihan himmeä, sen näkee jo siitä, että massapostittelee näitä viestejään tänne autopalstoille.
PaSka auto!
ovat paskoja!
sivuston ylläpitähän on vastuussa tällaisista päästöistä, joten heidän pitäisi siivota pois kaikki hörhöjen kirjoitukset.