Mä selviän

aina! ettet nyt saa kiksejä siitä että mulla menis huonosti.
5207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hau

Äänestä

toista ja mistä selviät, ikuinenko humalatila:)

Äänestä

minäkin, jostain kumman syystä putoan aina jaloilleni vaikka joskus huonosti meniskin :) Ei ole mitään sellaista jonka vuoksi en selviäisi. Noh, ehkä olisi kaksi asiaa, jotka voisi elämäni pahasti sekoittaa, mutta niitä en kerro täällä.

Äänestä

että sinä selviät ja toivon myöskin sitä. Omasta selviytymisestä en olisi kyllä niin varma, mut kait tämä tästä joskus helpottaa :/

Äänestä

Kyllä minä sen tiedän ja näen silmilläni !
Niin kuuluukin : ) Ihana tuo huolesi on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sori vaan kirjoitti:

aina! ettet nyt saa kiksejä siitä että mulla menis huonosti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu