PS ja Halla-Aholaiset

6539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mitä mieltä paltonkääntäjäkorpraali kettunen ynnä lakeijansa ja kumartajansa yläpään keltanen vesiukko

Äänestä
  • Häh?

    Äänestä

  • Voi, voi!

    Äänestä

Missähän porukassa kainuulaiset PS takinkääntäjäehdokkaat kainuussa ovat.Soinin vai Halla-ahon?

Äänestä
  • kysy oksennukselta

    Äänestä

  • Ei ole väliä kumman takana kuhan ei ainakaan KESKUSTAN TAKANA,joten äänestäkäämme Perussuomalaisia!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oh-ho kirjoitti:

http://www.kaleva.fi/uutiset/vistbacka-hammastelee-halla-ahon-listaa/879158

Vistbackakin ihmettelee tuommoista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu