Rokotetutkimukset ovat alkaneet

2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täällä kaukana kylmässä Pohjolassa on vähemmän saasteita sekä ympäristömyrkkyjä ja siksi otollista maaperää kokeilutoimintaan. Totuus on kuitenkin, ettei täältäkään enää juuri löydy kolkkaa, jonka yksilöt eivät olisi jo aiempien rokotusten saastuttamia.

Äänestä

Ei oo pelkäämistä niin kauan kuin ne emulsio ja adjuvantti lilluvat sielä purkeissaan, joita terkkarit houkuttavasti hölskyttelevät uutiskuvissa. Jos ne liemet sen sijaan on sallinut päästää verenkiertoonsa niin silloin vasta on aihetta peljätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelkääväinen kirjoitti:

pelottaa todenteolla.

http://www.kaleva.fi/uutiset/rokotetutkimukset-alkoivat-pelottaa-suomalaisia/879297

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu