Viesti sulle?

Tuntuuko susta siltä, että joku viesti on ihan oikeesti juuri sulle? Keneltäköhän? Arvaatko jo?
14458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

tuntuu kaikki ne viestit jotka tulevat kännykkääni, niistä tulee tunne, että ne olis kaikki mulle.

Äänestä
  • Yksikään tunnu. Korkeintaan kiven ja kannon kautta. Muistoissa.

    Äänestä

  • pepe o kirjoitti:

    Yksikään tunnu. Korkeintaan kiven ja kannon kautta. Muistoissa.

    Sittenhän ne ovat multa. ; )

    Äänestä

  • olen lähettänyt... olen tämmönen runoilijasielu :)

    Äänestä

tunnu kun en usko että se nainen enää ikävöisi mua.

Äänestä
  • Kyllä mä vielä ikävöin..

    Äänestä

  • No ei tosiaankaan. Sen verran maalaisjärkeä vielä löytyy vaikka täällä välillä kirjoittelenkin, että minua ei kaipaile eikä perään haikaile kukaan. Onpahan ajankulua itselleni jos ei muu jaksa kiinnostamaan. Samalla voi vähän purkaa omia ajatuksia ja tunteita jos siltä tuntuu.

    Äänestä

  • askadl kirjoitti:

    No ei tosiaankaan. Sen verran maalaisjärkeä vielä löytyy vaikka täällä välillä kirjoittelenkin, että minua ei kaipaile eikä perään haikaile kukaan. Onpahan ajankulua itselleni jos ei muu jaksa kiinnostamaan. Samalla voi vähän purkaa omia ajatuksia ja tunteita jos siltä tuntuu.

    niinpä

    Äänestä

  • :D kirjoitti:

    niinpä

    Katsos vaan ollaan samaa mieltä. Minä lähden kyllä siitä, että kenellä on oikeasti ikävä hän kertoo sen henk.kohtaisesti eikä täällä yleisellä palstoilla "huutele". Eriasia ns. yksipuoliset ikävöijät tai mitä tahansa kukin nyt poteekaan, he huutelevat täällä. Niin ainakin itse tekisin.

    Äänestä

ja mä olen vastannutkin siihen jo, mutta keneltäköhän se vois olla ;)

Äänestä

mutta ei voi olla varma, taitaa olla ankka kyseessä ;)

Äänestä
  • onkin superankka:)

    Äänestä

  • jii. kirjoitti:

    onkin superankka:)

    kylpemään ;)

    Äänestä

se vaan on niin helppoa...onko sinullekin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?? kirjoitti:

Tuntuuko susta siltä, että joku viesti on ihan oikeesti juuri sulle? Keneltäköhän? Arvaatko jo?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu