ikävöidä ihmistä, jota ei voi saada :(
Kauhee tunne
ihan syvältä
14311
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
saada häntä? Saitko pakit?
Olishan hän seksikumppanina roikottanu varmaan jatkossakin, mutta ei kiitos. Tuli halpa tunne, mutta silti ikävä häntä.
nyyh...
harmillista aloittajalle, olehan reipas ja lähde katselemaan uusia niin kyllä ne kaipaukset unohtuu!
mutta kiitos kuitenkin kannustuksesta :)
naiselta miehelle, niin kyllä vaan voit saada hänet. Olipa vaikka varattu tai ei! Me miehet kun ollaan aina sen piparin perään, you know;)?? Käytät vain niitä naisenkonsteja, niin joka äijä on kyllä saatavissa;)
Onnea yritykselle!
hymyilyttää kommenttisi, mutta totta puhut.. tavoite ihmissuhteissa vaan vähän korkeammalla :)
vähän sellainen, että olet rakastunut työpaikkasi casanovaan, jolla on vaimo, pari kakaraa, talot ja tavarat mut joka silti hurmaa jokikisen uuden naisen työpaikallaan? No he ovatkin vähän vaikeampia ottaa omaksi, kun heihin noin jokainen nainen iihastuu;) Ja he etsivät aina vain uusia p****a.
ja väärä tunne sulla.
No millainen tapaus sitten, kerro vähän? (En kai se mä ole...;)?)
vaikka tunne on usein oikea, ei tosin täällä minkään tunnistamattoman kirjoituksen perusteella kai. Tuskin olen ainoa suomen maassa, kenellä vastaava kokemus :) Sä voisit kertoa, miksi olet itse tehnyt noin, jos olet ja miksi kuvittelet, että voisit olla hän? :)
hänet löydät?
ei kukaan löydä nettipalstoilta mitään! t: haaveidenne romuttaja :)
enkä edes etsi, kunhan kirjoitin :(