Mitäs mieltä Mini Countrymanista? Mielestäni vois olla hauska vaihtoehto, bemareita tuppaa olemaan liikenteessä aikapaljon, mutta merkin tekniikasta ei voi luopua!!
http://www.autokanta.com/autopokkari/tekniikka_ja_koeajot/?x139047=1551061
Moro.
2
742
Vastaukset
- Vaikea hyväksyä
contrymänin kohdalla mutta en vain voi. Se on ruma ja ylihintainen tekele. Saisipa normi miniin nelivedon huomaamattomana , no 2-3cm korotus maanvaraan olisi poikaa silti. Hinnoittelu on pielessä mutta sehän ei osaa ihmisistä kiinnosta . Toisaalta kun joku ajaa ylihintaisella minillä niin tulee kyllä mieleen että omapa omituinen kuljettaja sisällä...Perus mini ripeämmästä päästä on kiva peli olen ajanut yhden päivän sellaista hiukan vaan hirvitti isojen autojen seassa silti illallakin.
- maileri67
tulee vanha "kunnon" Möhkö-Mini eri versioneen ja ADO61 malli pahimpana mieleen. Samanlaista alkuperäisen idean turvotusta tämäkin. Kyllä Mini itäisi Cuontrymanissa olla jo lainausmerkeissä. Jollei sitten sitä osteta Hummerin pariksi.
http://www.aronline.co.uk/ado61indexf.htm
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643315Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433127- 432508
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1112406- 311933
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271820- 481626
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851435- 391300
- 821169