vuokramökkejä naantalissa????

onko naantalissa tai edes lähettyvillä minkäänlaista leirintä aluetta mistä voisi vuokrata mökkejä..... mieluummin mökillä kuin hotellissa.... jos on niin minkä nimisiä ja missä?
3442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Löytyy pari. Porhonkallion lomakeskus ja Kuparivuori. Porhonkallio on hiukan syrjemmässä ja kuparivuori kaupungissa.

Äänestä
  • Katso www.lomasuomi.info muistaakseni ilmoituksissa oli jotain Ikaalisista

    Äänestä

  • Riina kirjoitti:

    Katso www.lomasuomi.info muistaakseni ilmoituksissa oli jotain Ikaalisista

    Ikaalisista??

    Eihän sieltä ole kuin 250 kilsaa Naataliin?? Sekoitit kylpyläkaupungit?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tactus kirjoitti:

onko naantalissa tai edes lähettyvillä minkäänlaista leirintä aluetta mistä voisi vuokrata mökkejä..... mieluummin mökillä kuin hotellissa.... jos on niin minkä nimisiä ja missä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu