Heips vaan

haluaisin nyt tiedustella onko tulossa tai lähdössä uutenavuotena tahkolle hyvännäk. miesseurueita? olen sinkku ja 24V ja miesseuraa etsiskelen (en mielellään pyöri afterski paikoissa hakemassa seuraa) vaan olisi kiva saada seuraa muutoin vaikka rinteeseen ja eihän sitä tiedä jos vaikka kaikki menee purkkiin niin ..... {=
2322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lähde leville. sinne olis lähdössä hyvä porukka ;)

Äänestä

niitä olis tulossa. senhän näkee paikanpäällä? kyllä yleensäkäkin joka hiihtokeskuksissa varsinkin isoimmissa paikoissa on nuorisoporukkaa liikkellä. pehku on aina ihan täynnä porukkaa ja yömyöhällä piazza on toinen vaihtoehto tai sitten down under baari. Ehdottomasti suosittelen tulemaan, mekin tulemme!

ps. jos seura kelpaa niin olen 30 v mies porvoosta, mulla on iso kyrpä jota saa lutkuttaa jos maistuu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Maili 2 kirjoitti:

haluaisin nyt tiedustella onko tulossa tai lähdössä uutenavuotena tahkolle hyvännäk. miesseurueita? olen sinkku ja 24V ja miesseuraa etsiskelen (en mielellään pyöri afterski paikoissa hakemassa seuraa) vaan olisi kiva saada seuraa muutoin vaikka rinteeseen ja eihän sitä tiedä jos vaikka kaikki menee purkkiin niin ..... {=

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu