Lars Johansson on astrologeista ylivoimaisesti paras.

Elämä on laiffii

Lars Johansson on julkaissut "Astrologian maailman" ja jos sen lukee ymmärtää että kirjoittaja on alansa mestari.
Olin työttömänä koko vuoden alun 2010. Marraskuun 44 viikko, Seiskassa, johon Johansson kirjoittaa viikon horoskoopin, ilmoitettiin että pääsen Afroditen puutarhaan. Hä ! Eihän minulla ole edes varteenotettavia naisehdokkaita. Mutta, Niin hullulta ja utopialta kuin kuulostaakin, 2 kk aikaisemmin työllisyyskurssilla tapaamani tyttö halusi tulla moikkaamaan. Mitään yheydenottoa ei ollut sitä ennen.
Lars johanssonin ennustus toteutui !! Osasin ennustuksen vuoksi esiintyä oikein, muuten olisin vain tarjonnut kahvia. KIITOS LASRS JOHANSSON !!!!!! Palautit uskoni elämään !

9

3175

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fg wg

      Entäs se 1/12 ihmiskunnasta joka ei päässyt afroditen puutarhaan tuona aikana?

      Eihän Lars sitä ennustustaan sinulle kirjoittanut, vaan koko merkille.

      Hyvä yhteensattuma että sait kunnolla pillua, mutta ei se vielä todista Larsin kykyjä tai astrologiaa todeksi.

      • On se

        Mistä tiedät ettei 1/12 päässyt. Kyllä Lars kirjoitti ennustuksensa myös minulle ja muille kaloille.
        Tämä oli vain mieltä kohottava tapahtuma, joka ilmoitettiin määrätylle viikolle ja näin kävi :)mutta myös muut ennustukset ovat vuoden aikana toteutuneet.
        Seuraa horoskooppiasi Seiskasta ja vertaa muiden tekemiin, huomaat eron.
        Hyvää jatkoa !


      • fg wg
        On se kirjoitti:

        Mistä tiedät ettei 1/12 päässyt. Kyllä Lars kirjoitti ennustuksensa myös minulle ja muille kaloille.
        Tämä oli vain mieltä kohottava tapahtuma, joka ilmoitettiin määrätylle viikolle ja näin kävi :)mutta myös muut ennustukset ovat vuoden aikana toteutuneet.
        Seuraa horoskooppiasi Seiskasta ja vertaa muiden tekemiin, huomaat eron.
        Hyvää jatkoa !

        Ehei, kysymys ei kuulu että mistä minä tiedän, vaan mistä sinä tiedät. Sinähän tässä olet väitteen ensimmäisenä esittänyt.


      • yksi voi olla moni
        fg wg kirjoitti:

        Ehei, kysymys ei kuulu että mistä minä tiedän, vaan mistä sinä tiedät. Sinähän tässä olet väitteen ensimmäisenä esittänyt.

        Määrittele "Afroditen puutarha".


    • gracepaul

      Ostin seiskan lukeakseni horoskoopin.Ei ollut Johanssonin laatima.Kuinka häneen mahtaa saada yhteyden?

    • gracepaul

      Ostin Seiskan lukeakseni Johanssonin horoskoopin.Ei ollut hänen laatima.Kuinka Lars Johanssoniin sa yhteyden?

    • jupukka

      Eiköhän tuo onnistu kun otat yhteyden ihan vaan telepaattisesti. Sano Larssille terveisiä.

    • mystinen ryhtiliike

      Minulle paras astrologi on se joka julkaisee _selkeän_ astrologian oppikirjan.

    • Mars / Merkurius **

      Hyvä mystinen ryhtiliike - Toivomisia kirjoja on roppakaupalla. Astrologiaa ei opi yhdellä kirjalla. Aloita yhdestä kirjasta. Hanki toinen. Hanki kolmas, neljäs ja niin edelleen. Tule sitten kertomaan, kuinka hyvin olet oppinut kaipaamasi asiaa.
      Jos tahdot, voit katsoa ensin transiitit, onko opiskellulle otollinen aika. Voit aloittaa myös myöhemmin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      91
      7284
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3851
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      45
      3450
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2582
    5. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      213
      2496
    6. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      41
      2392
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      130
      2303
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2199
    9. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      19
      1913
    10. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1898
    Aihe