Pitkästä aikaa lueskelin näitäkin aikuisten juttuja, huh eivät ne kyllä oikein keskusteluilta vaikuta.
Avasin ihan kokeeksi tämän joutavan ketjun, ei aihetta ei mitään, enkä aio tulla tarkkailemaan mitä paskaa tähän kirjoitetaan.
Ikävää että pitää olla joku tarkoitus, ajanvietteenä tämä paremmin menisi.
Avasin ihan kokeeksi tämän joutavan ketjun, ei aihetta ei mitään, enkä aio tulla tarkkailemaan mitä paskaa tähän kirjoitetaan.
Ikävää että pitää olla joku tarkoitus, ajanvietteenä tämä paremmin menisi.
Vastaukset 14
Vanhimmat
on kuule vakava juttu. Se liittyy narsismiin.
kun tullaan tänne puhumaan että pitkästä aikaa kurkkasin,,,, olen aika varma että se on palturia, olet käynyt useinkin mutta et omista, vaan annat kuvan että, täällä ei viiihdytä, että porukka on sellaista.
Luulempa että olen oikeassa.On täällä tämän tästä joku joka sanoo,,,, pitkästä aikaan tulin,,,,, niin siitä päättelin kun ei voi olla pois että on useinkin lukemassa palstalla. tai on jatkuvasti täällä meidän joukossamme, mutta kun pitää kirjoittaa niin , poikkesin vaan.
Et aio tulla tarkkailemaan mitä paskaa tulee jälkeesi, niin olet ensimmäinen joka tulet kiireellä lukemaan mitä sanottiin.
eikä ole vaikea arvata kenen aloitus, tämäkin.
vain kaakonkulman karjalainen olla voi.
sen voittaa vain Kuusamon kiusaus.
Heille on kunnia asia olla oikein paskaMAISEN PIRULLINEN SUORASTAA saatanallinen
sillä he kerskuu
jo loputtoman monta kertaa Miksi tänne itsestään selvyyksiä työnnät?
Paras jättä arvostelematta, kas kun minä en viihdy tuollaisen öykkärin kanssa
kirjeen vaihdossa, huomaan että olet matoja täys.
tämä ainakin minulle on. Viisastun ja laajennan tietämystäni ihan muualla. Täällä vietän hetken, kaksi, kun aika tulee pitkäksi.
Tämähän ei ole mikään viisausakatemia, vaan minulle mieluiten positiivinen keskustelupaikka.
Oma kirjoituksesi oli yllä samaa ulostetta, jonka mainitsit.
Ajanvietettä tämä kaikille pitäisi olla. Taitaa olla säteilyvaara, aamulla suutuin jep...selle ja nyt on jo tarttunut moneen muuhunkin, olipa onni että koko päivän oli ajatukset ja hommat muualla.
Tuon aamuisen ketjun avasin että se sontasäkki saisi kirjoittaa kaikki madon luvut siihen, on siihen kaikki muut kirjoitellet vaan jeppe on kiertänyt kaukaa.
tiedät ketkä kirjoittavat, vaikkei nikkiä ole.Kerroppas nyt ketä ne kaikki muut on ! Vielä taitavampaa on, että pysyt samaan aikaan päivystämään palstaa ja olemaan muualla. Käyhä se tosin läppärillä ja ajatuksista tosiaan ei olekkaan mitään näyttöä.
on niitä lempi sanoja, antaa opetuksia, yrittää kertoa olevansa taas pitkästä aikaa käymässä täällä. Maneereita hänellä on niin paljon ettei enää ole tuntematon haj u.
Pienimpiä ehdottomasti suurisuisimmat, tyhjäntoimittajat ja persaukiset.
Luulevat omistavansa maailmankaikkeuden, suoden murustakaan edes sadepisarasta, no..tyhjän saa pyytämättäkin, luovuin jo ainoasta aloituksestakin, lahjoitan
Näin on hyvä!
Kaikki aika paskoja! Hävetkää, vanhat ihmiset! Joiden pitäisi olla esimerkkinä nuoremmille!
Tännekö nuoremmat tulee oppiin, kaukaa haettu huomautus, täysi ikäisiä ne ihmiset joka täällä käyvät lukemassa tai vastailemassa.
Toineen toistaan typerämpiä vastauksia, ja luullaan että sillä se lauikeaa.
Työntäkää tuo moninikki on se sitten Ruune tai Hajupoika turkin hihaan ja tehkää siitä uusi...)))
Laittakaa ilmoitustaululle vai onko se poistettu?..niin ilmoitus uudestisyntymisestä
Onhan hajupoika rekattu nikki, itserakas höperö, nauttii tästäkin tilanteesta. Antaa hurun olla, ei noteerata sitä pöhköä se sille on paras lääke