Ensvuonna vois tulla jullkis BB kuten Sloveniassakin.
Urhelioita, Muusikkoja, näytteljiöitä, Juontajia jne... Moni varmaan kyllä kieltäytyy, mutta kyllä nosita ainkain 20-25 lötyis, jotka suostuis tuleen taloon!
Urhelioita, Muusikkoja, näytteljiöitä, Juontajia jne... Moni varmaan kyllä kieltäytyy, mutta kyllä nosita ainkain 20-25 lötyis, jotka suostuis tuleen taloon!
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ainakin nämä pitäisi saada mukaan: Matti ja Mervi (ne oikeat), Tuksu, Petsku, Lothari, Lenita. Ketkä vielä sopisivat saman katon alle?
Aleksi sen takia kun on niin kärkkäästi arvostellut bb:tä niin vois Suomen kansalle näyttää onko hänellä munaa olla ite talossa. :)
BB_antti myöskin mahtuis hyvin porukkaan.
´´BB_antti myöskin mahtuis hyvin porukkaan.´´
näin on! :)
ja Aira Samulin ja tämän vuoden bb- Marika ja mäkihyppääjä Harri Olli ja joku kiva lesbotyttö Marikalle
...
Tuossa olis jo hyvä kokoonpano, mut talossa pitäis olla myös joku ihan sekopää kana. Ai niin, mutta tarkemmin ajatellenhan niitä tais tuossa jo ollakin ihan tarpeeks.
Suomessa on vain kourallinen mielenkiintoisia julkkiksia ja suurinosa heistä ei suostuisi bb taloon.
Jos suomeen tulee julkkis bb nii meininki tulee olemaan samanlainen kuin jossain tanssii tähtien kanssa ohjelmassa.
Eli sinne otetaan korkeintaan 2-3 oikeaa julkkista, sit muutama sellaisia jotka eivät varsinaisesti ole julkkiksia mutta kuiteskin tunnettuja henkilöitä ja sit loput ovat henkilöitä jotka ovat täysin tuntemattomia suurimmalle osalle suomalaisista.
Sallkerista nykyisistä Peppiä esittävä Sara Säkkinen ja poistuneista Jasper Pääkkönen, Emmi Parviainen ja Henna Tanskanen
Sekä tietysti Kari Taalasmaata ja Aki Nikkistä esittääneet. En muista niiden oikeita nimiä.
Uskoo jullkis BB:n ensivuonna tulevan. Joten paljon mahdollista, että sellainen tulee.http://blogit.stara.fi/nikosaarinen/?p=1495
kevätalvellä viimestään palajastuu BB:N jatkumien kun nähdään onko hakutilaisuutta vai ei.
Taitaa olla julkkis-bb rahasta kiinni. Kadultahan löytyy tarpeeksi halukkaita 155 euron viikkopalkalla, eikös sen bb-Ville paljastanutkin? Eihän sillä rahalla kukaan itseään julkkiksena pitävä näytä edes tissiään Hymyssä.
Olla hyvin mahdollista, että tulee. Muuallakin netissä niin arvellaan.
Haastavaa on kyllä se, että niitä julkkiksia voi olla aika vaikea löytää jotka suostuu menemään 3kk ajaks taloon, mutta toivottavasti edes se n.15 löydettäs. Eikä tuplahäätöjä eikä ekana sunnuntaina vielä ketään ulos. Niin sehän riittäis jo.
Sinne mitään super julkkikksia esim. Ville Valo tulisi, mutta jostain hieman tuntemattomista bändeistä vois saada asukkaita ja kyllä jostain salkkareista ja kotikadusta vois joku entinen tai nykyinen näyttelijä lähteä.
Joku sahamies tai juku muu miljönääri julkkis tuskin lähtee taloon jonkin 50 000€ takia.
voi olla!