Arkkitehtuurin juhlaa:
http://www.oddee.com/item_97273.aspx
Maailman rumimmat rakennukset.
5
1018
Vastaukset
- Toinen nimimerkki
tuo on.
Kirkkaasti ohi menevät Finlandiatalo, Enson pääkonttori ja Presidentin virka-asunto.- arxitehti
hyvät asiat jakavat mielipiteet suunnilleen tasan kahtia. Niin hyvä ja huono arkkitehtuurikin.
Tässä esimerkki oikeasti .... niin mistä?
Kuka haluaisi huoneen nivusten kohdalta?
http://gizmodo.com/5314991/maybe-the-freakiest-building-on-earth - arxitehti
arxitehti kirjoitti:
hyvät asiat jakavat mielipiteet suunnilleen tasan kahtia. Niin hyvä ja huono arkkitehtuurikin.
Tässä esimerkki oikeasti .... niin mistä?
Kuka haluaisi huoneen nivusten kohdalta?
http://gizmodo.com/5314991/maybe-the-freakiest-building-on-earthJa tässä on esimerkki.... no niin no, mistä? Hyvää vai huonoa arkkitehtuuria?
Mitäs jos tekisi suunnitelman tällaisesta? Mistä rakennusaineet?
http://www.wickedcampers.co.uk/wicked-extras/wicked-stories/77-we-see-dead-people.html - Toinen nimimerkki
arxitehti kirjoitti:
Ja tässä on esimerkki.... no niin no, mistä? Hyvää vai huonoa arkkitehtuuria?
Mitäs jos tekisi suunnitelman tällaisesta? Mistä rakennusaineet?
http://www.wickedcampers.co.uk/wicked-extras/wicked-stories/77-we-see-dead-people.htmltuo liittyy aiheeseen?
- ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
arxitehti kirjoitti:
Ja tässä on esimerkki.... no niin no, mistä? Hyvää vai huonoa arkkitehtuuria?
Mitäs jos tekisi suunnitelman tällaisesta? Mistä rakennusaineet?
http://www.wickedcampers.co.uk/wicked-extras/wicked-stories/77-we-see-dead-people.htmlhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTMwSyr-zdZWuK0TxQF4O9kdbXQPegxfHezB6ZR-iQtIL7yNwMp
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1428360Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1047549Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1255782Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035678Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194840Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472690Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys632519Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81505Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71474Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2221369