Habbo retrot ja koodit

Minun mielestäni on habbo koodeja esim: pickall,chooser ja furni. sitten on sellainen kun Crikey = kun sen kirjoittaa hahmon kuvaukseen tulee hahmon tilalle eläin. Sitten on alt koodit ja Habbo seteleiden koodit.
Retrot on laittomia mutta niissä käyminen ei ole Mutta niistä tulee (ehkä) viruksia ei kaikista. Omalla vastuulla sinulle tulee laittoman habbon tekemisestä sakot.
131106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat
Aloittaja

Jos loppaat niin minulle saa antaa ukkoja habboon :) sähköpostini tulee tässä : [email protected]

Äänestä
Aloittaja

GTA: San Andreas:ista
Miten voisin pelata ilman levyä kun levy meni rikki?
Voisitteko laittaa kaikki linkit ja ohjeet viestillä tähän näi :)

PS: oon hyvin kiitollinen jos neuvvotte ja laitatte linkit oikeisiin paikkoihin :D

Äänestä

lataa se gta koneelle tai pleikalles the pirate baysta ja sit cräckkäs se

Äänestä
Aloittaja

Travian on hyvä peli nykyään ja paranee koko ajan joten päätin laittaa tänne linkin jotta pääsisitte pelailemaan esim: uudessa 4serverissä :D

ps: mun nimi travianissa KaikkienKunkku

http://www.travian.fi/?uc=fi4_3920

Äänestä
  • Travian on aivan täysin perseestä!

    Äänestä

travian on nii surkee peli et ei voi olla huononpaa

Äänestä

Mee sää pelaa happoo kyllä Travian vie voiton kun siinä voi älyä tarvitakin toisin kuin happo hotellissa pixeli ihmiset sanoo "alax olee mennää virtuaalisextaileen tonne uh ah on kivaa"

Äänestä

just niin! happossa ei muuta tehäkkäää ku virtuaalisextailuu uh ah

Äänestä

tee sille te tungert ne lkevyn sirpaleet persiisees nii hyvä tulloo!

Äänestä

Ei habos vaa '' virtuaalisextailla '' ... Siel on myö suunnattoman hyvii tyyppei ! Ei haloo ! siel käy myös yli 18v aikusetki , ja suurin osa niistki on mukavii. Ite varmaa harrastatte tollasii typerii asioit siel kuten just spämmäyst jne. Älkää dissatko habboa / habbo retroja vaan jos pitää dissaa nii menkää muualle dissaa ! Sitäpaitsi onhan Travianki ihan hyvä mesta sinänsä ( vaikka oonki tyttö xd ) siellä parikertaa käynyt olen kun on ollut tylsää.. Kaikki aina sanoo tollast et '' Habbo on ihan noob mesta ! '' jne.. mut sit ne kuiteski käy ! ... -.-' Kylläpäs ne jotkut osaa olla niin idiootteja..

Äänestä

homot

Äänestä

Joo PXL hotelli on tosi hyvä (2017) ainaki, ollu jotain 5pv toiminnassa ja tätä päivitetään aivan jatkuvasti. http://pxlhotelli.pw/

Lisäys: Komennot ovat suomeksi, kuten :istu, :poimikaikki, :myyhuone jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9498581 kirjoitti:

Minun mielestäni on habbo koodeja esim: pickall,chooser ja furni. sitten on sellainen kun Crikey = kun sen kirjoittaa hahmon kuvaukseen tulee hahmon tilalle eläin. Sitten on alt koodit ja Habbo seteleiden koodit.
Retrot on laittomia mutta niissä käyminen ei ole Mutta niistä tulee (ehkä) viruksia ei kaikista. Omalla vastuulla sinulle tulee laittoman habbon tekemisestä sakot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu