Valle Marina

Tuli viimekuun lopussa tieto, että pääsee ilmastonhoito kurssille.
Reissu on eka kerta joten olis mukava kuulla muiden mielipiteitä ko reissusta
Onko mimmonen paikka, millanen päiväohjelma, miten vkloput, kannattaako ylipäätään lähteä?
Onko muuten muita lähtijöitä 12.1.-2.2?
1605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on psoritiikkojen hulabaluu paikka, missä ryypätään paljon ja käydään vieraissa. psori paranee siinä sivussa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7+19=? kirjoitti:

Tuli viimekuun lopussa tieto, että pääsee ilmastonhoito kurssille.
Reissu on eka kerta joten olis mukava kuulla muiden mielipiteitä ko reissusta
Onko mimmonen paikka, millanen päiväohjelma, miten vkloput, kannattaako ylipäätään lähteä?
Onko muuten muita lähtijöitä 12.1.-2.2?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu