Turha ottaa kiinni

Paikallinen bomberi

Monia kertoja olette te pöljät yrittäneet kiinni saada minua (80cc suzuki pv). Vaikka rekisterikilpi ei näkyisi, tai liikeenteen seassa keulimisesta ja ylinopeudesta turha enään jatkossakaan yrittää ottaa kiinni.
Ittenne te siinä vaan nolaatte. HAHHA!

3

174

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • grewgrt

      sinä olet siis se jamppa, joka lensi perseelleen tuossa männäviikolla. Paljonko maksoi kateremppa? Tais peilikin mennä?

      Olit huvittavan näköinen siinä maassa itkiessäsi kun poliisisedät tulivat ottamaan käsivarsista kohteliaasti, mutta päättäväisesti.

      Paljonko tuli sakkoa? Noh, sakot maksaa rahalla, samaten pyörän korjauksen. Sen sijaan korvaamatona oli lähes olemattoman ylpeytesi menetys. Se ei enää palaa. Et ole piireissä uskottava enää ikinä.

      • grewgrt

        yks nolla liikaa. Tottunut itse kirjottelemaan vähän suurempia kuutiolukuja niin lipsahti...


    • Olet nolottava...

      Et kai sä teinihomo edes ole ikinä kuvitellut poliisin jahdanneen sua tosissaan... Poliisilla kun on muutakin tekemistä kuin kuunnella jonkun idiootti teinin itkua kuset housuissa... Sä olet nolannut taas itses...HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!! P.s Jos ne kytät haluaa sut pysäyttää, niin satavarmasti jäät kiinni...sä olet vain niin säälittävä että ei kai ne sua kehtaa enempää kiusata kun koulussa sua varmasti jo kiusataan tarpeeksi:D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      96
      1896
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      88
      1340
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1143
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      76
      1037
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      119
      1010
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      57
      873
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      791
    8. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      782
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      48
      741
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      693
    Aihe