Nainen vanhempi kuin mies

mitä mieltä?

Siitä kun nainen on miestä vanhempi. Pelkästään seksin kannalta. Itse olen ollut itseäni 13v vanhemman naisen kanssa sängyssä ja kyllä tykkäsin siitä.

4

841

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kkkdhg

      vanhempi nainen on parempi. Mitä muuta kolmekymppinen sinkku mies voi toivoa kuin vanhempaa hyvin säilynyttä naista joka antaa tehdä mitä haluaa ja itsekkin tietää mitä haluaa. 4 v nyt ollut 24 vuotta vanhemman naisen kanssa seksisuhteessa eikä kaduta yhtään. Parasta seksiä ikinä sillóin kun itse haluan, sama pätee kyllä toisinkin päin. Peput, lelut, yms. on kokeiltu.

      • keskustelu aloittaja

        Itsekin varttia vaille 30v sinkku. Kun kerran on kokeillut niin aina haluaa. Vanhempi parempi suorastaan aarre mutta suht harvinaista herkkua. Monet ei vaan ymmärrä kun ei heillä ole kokemusta.


      • keskustelu aloittaja kirjoitti:

        Itsekin varttia vaille 30v sinkku. Kun kerran on kokeillut niin aina haluaa. Vanhempi parempi suorastaan aarre mutta suht harvinaista herkkua. Monet ei vaan ymmärrä kun ei heillä ole kokemusta.

        vastaisin,että kyllä se toimii! Itsellä on 5 v. nuorempi panokaveri,ja tyytyväisiä on oltu,kumpikin. Nuorempi mies jaksaa vielä panna aina kun sille tuntuu ja on innokas kokeilemaan kaikenlaista. Itse osaan pyytää/vaatia seksissä jo sitä,mikä takaa myös minulle nautinnon kun ei ole enää nuoruuden kainoutta taakkana. Toki haluan myös miehen nauttivan. Ja kyllä se on nauttinutkin... Tänäänkin olis halunnut,mutta työt estää harrastusta. Tässä iässä ei enää viitsi turhia odotella,olen alkanut jo eteisessä joskus omin käsin heti riisumaan miestä,kun on ovesta sisään tullut. Ja näytti nauttivan siitäkin,kun huomasi että olen odottanut ja haluan seksiä kovasti.


    • qethetht

      Tää riippuu tietysti siitäkin minkä ikäisiä ko. ihmiset ovat. Itse olen nelikymppinen mies ja harrastanut seksiä parikymppisten, kolmenkympin molemmilta puolilta olevien ja nelikymppisten kanssa ja kyl ne vanhimmat ovat olleet parhaita seksikumppaneita. Suosittelen 20-30v miehille just jotain 35-45 -vuotiaita naisia :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      54
      2212
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      199
      2041
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1382
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1170
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      995
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      929
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      49
      872
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      845
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe