Nettisivujen katoaminen vain

rahoihinne.

Täällä ei ole mitään nähtävää. Poistukaa.




BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHaaaaaaa
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

puhuttukaan, nopeille se vain tuntuu siltä, miekin ten juuri tuossa tärkytt naapurin Senjan kanssa ja siellä on pannu kuumana, jotta lumet sulavat katolta.

Äänestä

Tästä asiasta poliisi ja Pitkänen on samaa mieltä: onhan poliisikin sanonut, että rahat eivät ole minnekään kadonneet, ne ovat vain vaihtaneet omistajaa.

Äänestä
  • menneet väärille omistajillee, siithää tää tiukka paikka on syntynytkii.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


katkaisi yhteytenne kirjoitti:

rahoihinne.

Täällä ei ole mitään nähtävää. Poistukaa.




BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHaaaaaaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu