On tää hassua ja outoa, ensin on paniikissa kaikesta pienestä kivustakin ja harjoitus suppareista, ja nyt sitten kun tänään ei ollu minkäänlaisia kipuja eikä suppareitakaan niin nousi pintaan et onko kaikki ok? ja nyt sitten panikoin niiden puuttumista :((
Onko muilla ollut samanlaista?
tulossa hulluksi..
2181
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
siis lähinnä fiiliksiä että on niin peloissaan ettei koskaan ole hyvä, en oikein osaa varmaan kunnolla selittää mitä tarkoitan.
Itse olen tiistaina viimeksi ollut lääkärikäynnillä ja kaikki oli hyvin ja silti on niin epätodellinen olo et onko kaikki hyvin :)
Välillä niidenkin kai on pidettävä voimien keräämis päiviä. Ainakin mulla on selvästi jaksottunut nää liikkeet (tai ainakin niiden tunteminen, kaikkea liikettähän ei äiti tunne). Tais tonne viikolle 25 asti olla niin että 3-4 päivää liikettä, sitten lepopäivä jolloin ei tapahtunut "mitään". Tyyppi vain nukkui. Nyt kun viikkoja on kasassa 28 niin hän on jo niin iso että liikkeet tuntee eikä näitä hiljaisia päiviä enää ole.
Kaikki varmasti on hyvin, pohdiskelin aluksi samaa kuin sinäkin kunnes keksin tuon rytmityksen. Siellä keräillään vain voimia! =)