Juoksukenkiä ajattelin ostaa vaikkapa sellaiset kummitossut, olen katsellut eri merkkejä ja silmääni pisti sellaiset kuin halvat.
Sitten serkkupoika sanoi että halvoilla ei pitkälle pötkitä,onkohan joku omistanut sellaiset halvat ja osaisi sanoa jotain niiden laadusta.
Sitten serkkupoika sanoi että halvoilla ei pitkälle pötkitä,onkohan joku omistanut sellaiset halvat ja osaisi sanoa jotain niiden laadusta.
Vastaukset 19
Vanhimmat
..olla testannut jo tuollaiset, joten uso pois vaan.
Yritin katsella googlella tuon merkkisiä tossuja, löysin ainakin maininnan " Halvat äkkilähdöt,.."
aivan tosissasi?
Jonkun tarttuvan sanaleikkiin,ei sitten tälläkertaa onnistanut.
Yöjuoksuunhan kelpaa tietenkin "Reinot". Kannattenaako enäää muuten juoksennella tällä vuosikymmenellä, sulla, hmm, 60 juoksija!!!
Miehethän on kovia lyömään vetoja ja jos olis tollaset halvan tossut ne vois vaik syödä kun häviää vetonsa.
No haastetta siinäkin ettei aamupuuro kiehu hellalle "ReinoIlla" postia haettaessa. Muuten, mikä on ikäistemme sopiva maratonmatka?????
tossut ovat liian imelät. Niiden pitää olla sillee sopivan makeet...valkoset...vähän pinkkiä ja kupurapohjaiset, peppua muokkaavat. Tiiäthän sinä millaisia minä tarkoitan? :)
Vai mainostetaanko sellaisia teilläpäin telkussa?
tarvi muokata. Se särkee sillä pähkinätkin. Jouluna taas kovalla käytöllä.
minä. Senkun vain pilailin. Pyöräilijän takalisto on yleensä jämäkkä, puhumattakaan reisistä.
Lihaksikkaat reidet ovat sexyt.
Uso tai elä, mutta tuollaisia keinukenkiä on olemassa!
keinumorsiammella keinukengät ja keinuhevonen?
vieläkään ole kiikkustuolia ja hevosta vielä vähemmän. Ei ole löytyny mieluista keinutuolia ja hevoselle ei ole tilaa. Kellariin ei ilikiä laittaa ja pihalta puuttuu talli.
vieläkään ole kiikkustuolia ja hevosta vielä vähemmän. Ei ole löytyny mieluista keinutuolia ja hevoselle ei ole tilaa. Kellariin ei ilikiä laittaa ja pihalta puuttuu talli.
Minä olisin halunnut rupatella mukavien huulenheittäjien kanssa ja te tulette esille vasta kun olen toivoni menettänyt.
Antaa olla viimeinen kerta kun kursailette vastaustenne kanssa, en missään nimessä halua sotkeentua palstalla mihinkään vakavahenkiseen jorinaan.
juoksuaika?
Jatkui aikuisiän ja nyt vanhuuden kynnyksellä koitan kiiruhtaa noutajaa karkuun,huonolta näyttää.
älä vielä luovuta piikiö, sitä juoksuaikaa esiintyy vielä vanhustenkodeissa,, olis se niin mukavaa kun joku vielä/edes sielä jahtais.
Kelakin suorastaan pakkosyöttää ajatusta että aina kun on vanhuksilla välipäätä hourioissa , pitäisi riiata.
Jos vaan vaimolta luvan saan lupaan panna parastani.
että ostat lumikengät, sopivat näille keleille paljon paremmin.
Minulla on kalhu ja lyly tervalla ja turkiksella, ei ole sukuvika jos suksi ei luista.