Valmis

Valmis vuosien päästä, valmis välittämään
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihminen ei tule koskaan valmiiksi. Välittää voi aina ja joka hetki, mutta jos toinen ei osoita välittävänsä, niin on parempi pysyä etäämpänä. Satuttaa vain itsensä ja tekee naurunalaiseksi taas kerran.

Äänestä

en kyllä minäkään ymmärrä..miksi ei heti..tilanne voi olla ihan toinen jo silloin..heeiii..ei kai se nainen vedätä oikeesti sua..kuin pässiä narussa..tai anna löysäää siimaa.ja kohta kiristää jollain jutulla..haloo..herää..

Äänestä

se on myöhaistä jo.
Tarvitsen kyvykkään miehen, alan etsimään sitten itseäni nuorempaa.
En odota vuosia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei ymmärrä kirjoitti:

Valmis vuosien päästä, valmis välittämään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu