venus vaa'assa

eukko

mitä tarkottaa ku mulla on venus vaa'assa?

5

2620

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juppiter

      Sun pitäis kaiketi olla suht viehättävä, sä pystyt lähestymään ihmisiä luontevasti ja vaivattomasti ja sulla ehkä on myös taiteellisia taipumuksia, joihin kannattaa satsata. Kielteisenä puolena saattaa olla liiallinen alttius ulkopuolisille vaikutteille..

      • - " -

        Sulla pitäis olla hyvin kehittynyt arviointikyky ja oikeudentaju..


    • Tyttö

      kauneutta rakastavia, harmonisia persoonia :)

    • Ares

      Venus vaa´assa tekee ihmisestä kauneutta ihailevan ihmisen. Sinulla on tyylitajua ja silmää kaikelle kauniille. Sinä huomaat ystävättäriesi uudet vaatteet, hiustyylit, kukkaistutukset sekä muut pikku yksityiskohdat.
      aluat hurmata ja onnistutkin hurmaamaan vastakkaisen sukupuolen viehkeällä käytökselläsi.
      Uskot avioliittoon ja perinteiseen suhteeseen. Nautit huomion osoituksista joita kumppanisi sinulle suo. Olet avoin rakkaudessa ja nautit flirtistä. Olet kauniskäytöksinen ja valoisa.

      Hyvä esimerkki:

      Sinkkuelämää sarjan Charlotte on oiva esimerkki venus vaa´assa ihmisestä.

    • Tulipa googlettamalla esiin vanha ketju.

      Olen miespuoleinen ja mulla on Venus omassa merkissään Vaassa. Aurinkomerkkini on Skorpioni. Planeettasijainti kuvaa mua hyvin, tuntuukin, että olen useammin vaakamainen kuin skorpioni.

      On välillä vaan mietityttänyt sellainen hauska seikka, että onko mahdollista, että jos miehellä on Venus Vaassa, hänen omaavan homoseksuaalisia tai feminiinisiä puolia. Itse olen homo ja veikkaan, että tuo voisi olla merkittävä tekijä luonteessani ja mieltymyksissäni. Olen mieheksi aikamoinen herkkä romantikko...hihi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      172
      4980
    2. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      62
      1585
    3. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      14
      1583
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      121
      1441
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      9
      1233
    6. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      93
      1046
    7. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      46
      1010
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      297
      932
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      178
      889
    10. Hinduille tiedoksi

      USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu
      Hindulaisuus
      279
      757
    Aihe