jotain piristävää välillä? Olen koko päivän potenut flunssaa enkä päässyt edes jouluostoksille. Ei oikein jaksa tehdä mitään.
Voisiko
joku keksiä
9233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
juu, Jaska Jokusella seisoo, osoittelee tänne päin, haluaisi tulla mutta ei enää uskalla....liikaa silminnäkijööitä varmaan. Taitaa olla vieraisissa jos niin pelkää..
se mummo taas!
kyllä sä oot niin ihana s.... ! Kiva tavata Jouluna
Lämpimän ajatuksen lähetän, joulu hössötykset, kuluttaminen turhuutta vaikka jouluun nimen omaan kuuluukin, pode rauhassa ja ajattele kivoja :)
lepää. Mieti kuka on sinun ystäväsi ja soita ne tärkeät puhelut. Ihan varmuuden vuoksi!
mutta mitähän tärkeitä puheluita tarkoitti hän? Minulla on tietyt rutiinit jotka kyllä aion säilyttää.
läheisistäsi huolehdit, niin...
nyt minusta niin huolehtii? Oletko se sinä joka aina ajattelee vain omilla aivoillaan, mutta luulee tietävänsä mitä minäkin ajattelen. Tiedätkös että se on mahdottomuus. Minulla on ihan omat aivoitukset.
ahdistelu ihan laillista? Oletko sinä se hullu stalkkaaja taas?