botti vai eikö botti

BUUJAAA

Olen ollut jonkun tovin poissa näiltä hömppä palstoilta, niin ihmetyttää poru noista boteista. Mitä ihmettä valitatte siitä että joku käyttää botteja? Sehän on täysin sama asia kuin myöntäisitte että joku tietokone ohjelma olisi sinua fiksumpi.

Ketään joka osaisi vastata?

4

712

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aagagga

      Vastata mihin? Ja mitä botin fiksuuteen tulee, niin käyttämäni reilun 2000€ arvoinen botti on kyllä fiksumpi kuin 98% pelaajista.

      • BUUJAAA

        niin vastata siihen mitä vikaa jos joku haluaa käyttää botteja, sillä itse en ainakaan usko niiden ylivoipaisuuteen. tietokoneohjelmia, jos ei ihminen niille pärjää kannattaa lopettaa pelaaminen.


      • fdsafdsafdsa
        BUUJAAA kirjoitti:

        niin vastata siihen mitä vikaa jos joku haluaa käyttää botteja, sillä itse en ainakaan usko niiden ylivoipaisuuteen. tietokoneohjelmia, jos ei ihminen niille pärjää kannattaa lopettaa pelaaminen.

        Tutustu googlen avulla botteihin, niin saatat muuttaa käsityksiäsi niiden voittamisesta.


    • LOLlolLOLlol

      Mua aina naurattaa nämä botti kammoiset nettipelurit.
      Ollaan niin polleeta ja tajuttoman taitavia pokerin pelaajia kun

      Itse urpona pelataan 20 pöytää samaan aikaan ja samalla valitetaan kun täysin samalla strategialla pelaava botti on niin väärin ja voih voih.

      Onhan se teinivalitus ja itku ihan ymmärrettävää jos itse pelaa niin montaa pöytää samanaikaisesti ettei tiedä mitä tapahtuu yhdessäkään pöydässä. Yksinhän nettipokerin pienet jumalan lahjat tulisi saada bottipelata :DD

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      168
      2632
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      99
      2474
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      77
      2070
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      146
      2039
    5. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      116
      1873
    6. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      105
      1587
    7. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1584
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      48
      1534
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      81
      1234
    10. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1221
    Aihe