RÖYH !

Nyt tuli syötyä kyllä ihan liikaa !
4131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ihmekään kun samariinia söit, sehän semmoista joka sekoitetaan yksi annos lasilliseen vettö ja ei muuta.

Äänestä
  • ja päivällä oli ihan ok olo. Onko muilla mitään sitkeää virusta ollut lähiaikoina, joka on alkanut yhtä-äkkiä ?

    Äänestä

  • Samariinia kirjoitti:

    ja päivällä oli ihan ok olo. Onko muilla mitään sitkeää virusta ollut lähiaikoina, joka on alkanut yhtä-äkkiä ?

    Kotkassa punatautia liikkeellä, lopuksi vie hoitamattomana hengen.

    Äänestä

  • pidä etäisyyttä kirjoitti:

    Kotkassa punatautia liikkeellä, lopuksi vie hoitamattomana hengen.

    Tuolla yhdessä kahvilassa pari punatautista kiroili ja yski naama punaisena, kun yksityinen otti ja vei kulttuurisataman parhaat makupalat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Samariinia kirjoitti:

Nyt tuli syötyä kyllä ihan liikaa !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu