Eli alan nyt pitämään joka päiväistä blogia. Kiva jos jotain kiinnostais lukee. Kenties joku on samassa tilanteessa. Jos vaan kiinnostaa ni tosta voitte alottaa lukee ja seuraa miten mun elämä etenee.
http://truelifelotta.blogspot.com/
http://truelifelotta.blogspot.com/
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tää on teillä syömähäiriöisillä. Aina pitää joku blogi pystyttää että pääsee mainostamaan itteään, eikä tartte keskittyä ite ongelmaan. Hip hei, onnea vaan.
sut menemään minnekään blogeille. Taidat itse olla suhteellisen sairas, kun tulet tänne lukemaan muiden ongelmista ja pätemään turhilla mielipiteilläs. No ehkä voit siirtyä sitten vaikka johkin alkkis/ narkkari sivuille kiroomaan niiden itseaiheutettuja tilanteitaan. Good riddance.
Ja sulla "Lotta" en vielä käyny sun sivuilla.. en paljoa noita blogeja lue, mutta toivottavasti kirjoittaminen auttaa. Voimia sun elämään. Ja Ripuli-Jaska voi tukehtua oman nimimerkkinsä eritteeseen ;) eikö? :) Tuonlaisille ei voi muuta kuin nauraa
H81´