Kauhulla on tullut seurattua sen tummansinisen kovaäänien subarun kaahailua kylällä.Mikähän nuoren miehen päässä kutittaa kun pitää yleisen liikenteen ja kirkonkylän keskustassa luirutella.Eikös autokilpailuja järjestetä juuri tuollaisille innokkaille nuorillemiehille.Ei vaan taida olla uskallusta mennä kisoihin kun voi vielä hävitä nopeammilleen.....
Kilpaile radalla,älä liikenteessä!
Kaahaileva subaru
13
1079
Vastaukset
- Urpo kuski!
Tiedän mistä puhut. Salen pihassa ensin mieletön ralli toisen, punaisen auton kanssa joku ilta sitten. Ihan järjetöntä!!! Todella pelottavaa touhua! Olisin soittanut poliisit, mut ei ollut puhelin mukana.
- nojoonmakeeta
Taisi se sininen Subaru olla tänä iltana Porvoossa runkkaamassa torin ympäri X) EIhän se muuten haittaa, mutta kun on muitakin liikenteessä kun tämä polkuautokuski...
- ally vatala
Se on subaruitten tyyppivika. Ääni on sellainen,että hyvä jumala sentään,mikä tuolta tulee.. mutta kun huomaa,että se onkin subaru,joka yrittää pysyä paikallisen maajussin traktorin rinnalla,niin tajuaa tuon totaalisen sinisen farssin ja sen älykääpiön tasoa olevan kuskin. Suparu on ajoharjoittelijan auto,eikä sitä pidä sekoittaa minkäänlaisiin ns.urheiluautoihin, sillä ne ovat vain lookereita, eli muunneltu vähän sporttisemmiksi,esimerkiksi juuri ääneltään.
- EN KESTÄ ENÄÄ
Onneksi ollut kovat pakkaset eikä paljon tullut liikuttua kylillä. JOS se Subaru-kuski vielä näyttäytyy vauhtineen kelien lauhtuessa, niin takuulla teen ilmoituksen poliisille!!!
- Turha tääl on
valittaa!Tuu kirkolle itte tai soita poliisit niin mä pyörin khdeksikkoo poliisin ympäril ja mun kaveri tekee saman virimonkilla:))Kiinni ette saa.
- yyper kalima
Turha tääl on kirjoitti:
valittaa!Tuu kirkolle itte tai soita poliisit niin mä pyörin khdeksikkoo poliisin ympäril ja mun kaveri tekee saman virimonkilla:))Kiinni ette saa.
Tänä iltana tämä kädetön kuljettaja oli parkkeeranut subadu autonsa ojaan salen risteyksessä.
- ei osaa ajaa
yyper kalima kirjoitti:
Tänä iltana tämä kädetön kuljettaja oli parkkeeranut subadu autonsa ojaan salen risteyksessä.
Kortti pois urpolta!.. ja pian lähtee
- ei toimi
Turha tääl on kirjoitti:
valittaa!Tuu kirkolle itte tai soita poliisit niin mä pyörin khdeksikkoo poliisin ympäril ja mun kaveri tekee saman virimonkilla:))Kiinni ette saa.
Turha uhota enää
- :D
Turha tääl on kirjoitti:
valittaa!Tuu kirkolle itte tai soita poliisit niin mä pyörin khdeksikkoo poliisin ympäril ja mun kaveri tekee saman virimonkilla:))Kiinni ette saa.
:D, :D, :D
- Odoton kauhulla
Myynyt autonsa. Mikähän merkki seuraavaksi palstoilla?
- 878-33
hopeenvärinen audi.vaarallisen hiljainen.
- ?*?*?
878-33 kirjoitti:
hopeenvärinen audi.vaarallisen hiljainen.
Siis vieläkö sillä on ajokortti??? Missä virkavalta?????????????????????
- älykääpiö ratissa
878-33 kirjoitti:
hopeenvärinen audi.vaarallisen hiljainen.
Ei Audi. Musta BMW on järjettömästi kaahailevan, päättömän kuskin uusin "esittelyauto". Varokaa sitä palaneen kumin käryistä autoa, jonka kuskilla ei mitään tilannetajua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,834433Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu243108Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt392864Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1162645Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod172509Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka432357Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132255- 132244
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142015Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281717